Hakkımızda

2006 yılında kurulmuş olan Hostgrup yaklaşık on yıldır müşteri odaklı teknoloji hizmeti vermektedir. Özel sektör ve özellikle Kamu kurumlarında etkin projeler yürüten Hostgrup , sadece ülkemize hizmet vermeyip özellikle Amerika ve Avrupa’lı şirketlerin Türkiye operasyonları için sunucu kiralama ve barındırma hizmetlerini de sunmaktadır.

 

Hostgrup sektörün tüm ihtiyaçlarını ve yeniliklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam etmektedir.
Yenilenmeyi ve bu yeniliklerle kendini daha da geliştirmeyi ilke edinen firmamız 2013 yılı ile hizmet kapasitesini 2 katına yükselterek büyük bir başarıya imza atmıştır.

Yurtiçi lokasyon hizmetleri ile hızla ilerleyen Hostgrup, güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Hostgrup; “Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak” olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir.
Bu sayede siz değerli müşterilerimize geçici değil devamlılık arz eden hizmetler sunarak sekteye uğramadan devam ettirebilmekteyiz.
Kullandığımız otomasyon sistemleri ile müşterilerimiz sipariş sonrasında herhangi bir bekleme yaşamadan sistemine hemen erişebilir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirmiş olursunuz. Hızlı işlem demek bir adım önde olmak demektir ve Hostgrup ile her zaman bir adım önde olacaksınız.

Hostgrup güncel olmayı her zaman kendisine esas almış bir firmadır. Kullandığı yazılımlarda güncel sürümleri tercih ederek müşterilerinin güvenli bir ortamdan hizmet almalarını sağlamaktadır.

Paylaşımlı hosting hizmetlerimizde kullandığımız cache teknolojileri ve Raid yapıları ile veri kaybı riski minimize edilmiştir. Bu sayede müşterilerimiz çok daha güvenli şekilde internet ortamına sitelerini sunmakta ve iş çevreleriyle dosyalarını paylaşabilmektedir. Hosting sunucularımızda bir çok disk aynı anda çalıştırılmaktadır.
Donanımsal Raid kartları ile desteklenen bu disk yapısı sayesinde güvenlik ile beraber yüksek performansın gücünü yanınızda hissedeceksiniz.

 

FİRMA BİLGİLERİ Hostgrup Bilişim ve İnternet Hizmetleri
ADRES 6289/1 No:4/B Şemikler/Karşıyaka İZMİR
TELEFON 0850 885 0 889 – 0232 999 96 88 – 0232 229 0 889
KEP ADRESİMİZ info@hostgrup.com
YER SAĞLAYICI BİLGİLERİ 6289/1 No:4/B Şemikler/Karşıyaka İZMİR 2329999688 2322290978 http://www.hostgrup.com

Hostingal

Hostingal Bilişim ve İnternet Hizmetleri kendi sektörü içinde en güvenilir ve tercih edilen şirketler arasında olmayı ilke edinmiştir. Bundan ötürü yönetim ve kalite politikalarımız bu doğrultuda düzenlenmiştir. Kısa bir...

KamuEposta

2006 yılında kurulmuş olan Kamueposta yaklaşık on beş yıldır müşteri odaklı teknoloji hizmeti vermektedir. Özel sektör ve özellikle Kamu kurumlarında etkin projeler yürüten Kamueposta , sadece ülkemize hizmet vermeyip özellikle...

EkonomikHost

Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri olarak Telekomünikasyon Kurumu onaylı Faaliyet Belgesi ve Vergi Levhası ile resmi olarak hizmet vermekteyiz. Ekonomikhost Bilişim ve İnternet Hizmetleri olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti...

Bize Ulaşın

Markalarımız ve her türlü sorularınız için