Hizmetlerimiz

Sanal Sunucu Hizmetleri

Bulut sunucu, bir fiziksel sunucunun yazılımsal olarak bölümlendirilip birbirlerinden bağımsız izole sunucular yaratılması sistemidir. Bulut sunucu yapı itibari ile fiziksel bir sunucu gibi kullanılabilmekte hatta bölümlendirilirken verilmiş kaynaklara göre gerçek fiziksel bir sunucudan daha yüksek performans elde etmenize olanakta sağlamaktadır. Web hosting kullanamayacak kadar büyük ancak bir sunucuda çalışmayacak kadar küçük olan web sitelerinizi yada SSH veya RDP üzerinden çalıştırmanız gereken uygulamalarınız için ekonomik bir çözüm olarak gösterilebilir.

GÜVENLİ PERFORMANS

RAID 6 SAS hızdan ödün vermeden, 1 değil, 2 disk arızasında dahi bilgileri korur ve sistemi ayakta tutar.

YEDEKLİ ALTYAPI

Bulut sunucularımız yüksek performansa sahip EMC VNX Storage altyapısı üzerinde, SSD disk havuzlarına sahip ve aktif veri erişim yoğunluğuna göre optimize edilen yedekli bir altyapı üzerinde hizmet vermektedir.

STABİL HİZMET

7/24 izlenen ve uyarı sistemleri ile denetlenen altyapımız, yeni nesil teknolojilerimiz ile kullanıcılarımıza almış olduğu tüm hizmetlerde stabil performans ve en iyi kullanıcı deneyimini sunmaktayız.

GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

Hostgrup Bulut Sunucu hizmeti, en iyi performans için özenle optimize edilmiş sunucular, depolama ve ağ donanımlarından oluşmaktadır. Bulut sunucularımız en iyi sanallaştırma ortamı olan VMware Enterprise Plus sistemi ile çalışmaktadır

RİSKLERİNİZİ DÜŞÜRÜN

Bulut Sunucu Hizmetimize geçiş yaparak donanımsal arızalardan ve sistemsel kaynak yetersizliğinden etkilenmez ve bu yapıyı %100 performans ile kullanabilirsiniz.

 

ÖLÇEKLENEBİLİR YAPI

Sunucu yapılandırırken ihtiyacınız olan kaynak miktarını esnek bir şekilde belirlersiniz. Farklı bir kaynak dağılımı isterseniz bize bildirin yapılandıralım.