Hizmetlerimiz

Kiralık Sunucu Hizmetleri

4 Farklı lokasyon seçeneği ile hemen Kiralık Sunucunuzu temin edip işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Yeni nesil teknolojiye sahip sektörün öncü markalarını bizle keşfetmek ister misiniz ?

Anında Donanım Garantisi

Sunucu donanımınızın arızalanması durumunda, en kısa sürede arızalı parça yenisi ile değiştirilmektedir. Beklemez ve vakit kaybetmezsiniz.

Güvenli Sistem Odaları

Kiralık sunucularımız ISO 9001, ISO 22301, ISO 27001, ISO 20000 sertifikalarına sahip verimerkezinde barınmaktadır.Veri güvenliğinizi, kesintisiz çalışmayı ve kalite kontrolünü ön planda tutarak hizmet sağlanmaktadır.

Ücretsiz Kurulum Desteği

İhtiyacınıza göre işletim sistemi ve gerekli yazılımların kurulum işlemleri, tarafımızdan ücretsiz olarak yapılarak sunucunuz teslim edilir. Böylece teknik bilgiye sahip olmadan da ihtiyacınız olan sisteme ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Yüksek Performans

Sunucularımız ve sistem odamız her zaman en iyi performansı vermek üzere tasarlanmıştır. Veri merkezi içerisinde eskimiş, ömrünü tamamlamış donanımlar kullanılmaz, her zaman güncel ve en iyi donanımlar kullanılarak en iyi performans ve güvenlik hedeflenir.

 

Türkiye, Almanya,İngiltere ve Fransa merkezli fiziksel sunucu hizmeti sağlıyoruz. Kiralık sunucu paketleri ile maximum performansı alabilir dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Türkiye lokasyon sunucularımızı istediğiniz doğrultuda yapılandırabilir daha kaliteli hizmet almanızı sağlayabiliriz.